Becsehely - ADA Nova SE 2:3

Győzelem Dél-Zalában!

Csapatunk a hétvégén Becsehelyre látogatott, ahol egy nehéz mérkőzésre számítottunk, hiszen a hazaiak nem éppen kellemes stílusú futballt játszanak!

A vártaknak megfelelően alakultak az események és a 20-25 percig kontrolláltuk a mérkőzést, illetve ebben az időszakban meg is szereztük a vezetést. Ekkor az ellenfél "váltott", előjöttek a durvaságok és verbális fegyverviselés, amelyet a játékvezető megtorlatlanul hagyott, sőt a hosszabbítás után minimum egy perccel egy szöglet után egyenlíteni tudtak hazaiak.

A félidei szünetben megerősítettük a szándékainkat és megbeszéltük ennek a játékmodornak az ellenszerét, ami a második játékrészben szinte tökéletesen működött. Szép támadásokat vezetve, jól focizva uraltuk a második etapot, ahol akár nagyobb arányú győzelmet is elérhettünk volna. A hazaiak egy az utolsó percben szerzett szabadrúgás góllal szépítettek, de a három pontot teljesen megérdemelten elhoztuk Becsehelyről!